Novosađanin provalio u dva kombija i dva auta, pa pokušao da nastavi pohod: Spisak ukradenih stvari
0
0
Uhvaćen je neposredno nakon krađe
Foto: Shutterstock
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće krivičnu prijavu protiv pedesetpetogodišnjaka iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio više krivičnih dela teška krađa.
Preporučujemo
Prve slike s mesta nesreće kod Loznice u kojoj je poginuo radnik gradske čistoće: Delovi kamiona svuda po putu
OSETIO UBOD, PA VIDEO KRV: Dečak (11) hitno prebačen u bolnicu, policija na nogama zbog ranjavanja u Barajevu!
On je uhvaćen neposredno pošto je, kako se sumnja, provalio u dva kombija i dva putnička automobila, te pokušao da provali u još jedno vozilo.
Policija je pronašla ukradene predmete, između ostalog, dva dečija sedišta, protivpožarni aparat, mobilni telefon i uređaj za regulaciju temperature, i sve stvari vratila vlasnicima.
(Telegraf.rs)