Ispod tribine na Voždovcu pronađena sakrivena droga: Policija izvukla paketiće marihuane
5
5
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova
Foto: MUP Srbije
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu efikasnom akcijom uhapsili su državljanina Crne Gore A. L. (24) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Preporučujemo
RAZBIJANJE VRAČARSKOG KLANA: Trkulja pao u Belgiji, Kravica u Beogradu, a evo ko je pretio Baki Prasetu
"Anđele, nije trebalo tako": Potresan oproštaj od Mihajla (19) stradalog u Ugrinovcima, umrla i devojka
On je, kako se sumnja, ispod tribine u jednom parku u Ulici Radovana Simića Cige na Voždovcu, ostavio 34 paketića sa biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana.
Policija ga je neposredno nakon toga uhapsila i pronašla narkotike.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Video: Obrenovac: Otkrivena velika laboratorija za proizvodnju marihuane
(Telegraf.rs)