Miki Aleksiću produžen pritvor za još mesec dana
0
9
Aleksić je u pritvoru od hapšenja 16. januara ove godine
Printskrin: Youtube/RTS TV lica, kao sav normalan svet - Zvanični kanal
Miroslavu Miki Aleksiću produžen je pritvor za još mesec dana da ne bi ponovio krivično delo i zbog uznemirenja javnosti.
Preporučujemo
UBICE IZ KRUŠEVCA PALE NA JEZIV NAČIN: Dok je Aleksandar izdisao, oni su uradili nešto što ih je ODMAH ODALO!
DONEO SMRT SA GROBLJA: Našao „olovku“, ona mu RAZNELO ŠAKU! Dragomiru naprava unakazila ruku u Ugrinovcima
Optužnicom od 21. aprila Aleksić se tereti za izvršenje dva produžena krivična dela silovanja, dva krivična dela silovanja, jedno produženo krivično delo nedozvoljenih polnih radnji i četiri krivična dela nedozvoljenih polnih radnji, na štetu sedam devojaka.
Aleksić je u pritvoru od hapšenja 16. januara ove godine, nakon što ga je glumica Milena Radulović optužila za silovanje. Nakon nje, tužilaštvu su se javile i druge devojke.
(Telegraf.rs)