Stariji muškarac pao sa zgrade u Novom Sadu i na mestu ostao mrtav
0
0
Još uvek nije poznato da li je reč o pokušaju samoubistva ili o nesrećnom slučaju
Foto: Profimedia
Nepoznati muškarac poginuo je kada je pao sa zgrade na Limanu 2 u Ulici Narodnog fronta broj 11 u Novom Sadu. Sve se dogodilo oko ponoći.
Radi se i starijem čoveku, a na mestu pada ostala je lokva krvi, prenosi NS Uživo.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE Snimak ubistva Darka u Kumodražu, ustao da pozdravi napadača, sekund kasnije bio je mrtav
UBILI SU MI ĆERKU SA 7 METAKA! Ispovest majke iz Ribnikara: Čekala sam da zaplaču, ali nemaju ljudskosti
Još uvek nije poznato da li je reč o pokušaju samoubistva ili o nesrećnom slučaju.
(Telegraf.rs)