Pucnjava u lokalu u Novom Sadu: Posvađali se, pa potegli oružje
0
0
Ljudi se razbežali nakon incidenta
Foto: Shutterstock
U jednom ugostiteljskom objektu na Detelinari u Novom Sadu, u Ulici Stevana Mokranjca večeras u 17.30 časova došlo je do pucnjave, saznaje 021.rs.
Tom prilikom niko nije povređen.
Preporučujemo
DEDA TRAKTOROM PREGAZIO BEBU: Evo šta se dešavalo sekundu pre stravične drame u dvorištu u Grockoj
OVAKO ЈE UHAPŠENA BEOGRAĐANKA: Uzela pare za ugroženu decu, inspektorka јoј stavila lisice u kući! (VIDEO)
Na mesto događaja je izašlo nekoliko patrola policije, koje su obavile uviđaj.
Prema nezvaničnim informacijama, u lokalu je doslo do svađe između nekoliko osoba i tada je navodno neko i potegao oružje. Prema rečima svedoka, nakon pucnjave je viđeno nekoliko ljudi kako beže.
Za sada nema informacija o tome da li je neko priveden.
Video: Novi snimak drame na Konjarniku: Naoružani napadač se krije iza drveta, policija ga drži na nišanu
(Telegraf.rs)