Stravična saobraćajka kod Bačke Palanke: Mladić usmrtio ženu, skrenuo s puta i udario u stub
7
0
Mladić (27) je zadobio teške telesne povrede, a njegov suvozač star 17 godina lakše
U selu Obrovac kod Bačke Palanke, u nedelju oko 20 sat, dogodila se stravična saobraćajna nesreća u kojoj je poginula jedna ženska osoba stara 53 godine.
Kako Telegraf.rs saznaje, vozač folksvagena (27) je, usled neprilagođene brzine u krivini, sišao sa kolovoza i tom prilikom udario ženu pešaka.
Preporučujemo
"Reci mu da uspori" Snimak jezive nesreće kod Kraljeva, tinejdžerke pale sa sanki, automobil prešao preko njih
Miljani Kecmanović produžena mera zabrane komuniciranja sa sinom
Zatim je skrenuo na suprotnu stranu i udario u betonsku banderu pored puta.
Vozač je zadobio teške telesne povrede, a njegov suvozač star 17 godina lakše. Obojica su prevezena na Klinički centar u Novom Sadu kako bi se sanirale povrede.
Policija je izvršila uviđaj, a posle istrage će biti poznati svi detalji ovog tragičnog događaja, kao i to da li je vozač bio pod dejstvom alkohola.
Video: Teška nesreća kod Umke: 10 povređenih u prevrnutom autobusu
(Telegraf.rs)