Koristio teške životne prilike da devojku primorava na prostituciju: Uhapšen Jagodinac zbog trgovine ljudima
3
0
U okviru akcije "Gnev", uhapšen je D. S. (50) iz Jagodine
Foto: Shutterstock
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini su, u okviru akcije "Gnev", uhapsili D. S. (50) iz tog grada zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina ljudima, saopštila je jagodinska policija.
Osumnjičeni se tereti da je zloupotrebio poverenje i teške životne prilike 27-ogodišnje žene, silom i pretnjom je primoravao na prostituciju i tako zarađen novac zadržavao sa sebe.
Preporučujemo
Ovo je Danka koja je ubijena u pucnjavi u Višnjičkoj banji: Policija objavila slike osumnjičenih, ovo su ONI
Žena ubijena u Boljevcima imala tešku sudbinu: Porodica pre 10 godina doživela veliku tragediju
Prilikom pretresa stana, kod osumnjičenog su pronađene i tablete koje su na listi psihoaktivnih supstanci, zbog čega će mu biti podneta odgovarajuća krivična prijava.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati, nakon čega če, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)