Druga dojava o bombi na stanici u Prištini za mesec i po dana
0
0
Dojava je stigla u 15 časova
Foto-ilustracija: Shutterstock, Pixabay
Kosovska policija primila je anonimni poziv da je na autobuskoj stanici u Prištini postavljena eksplozivna naprava.
Dojava je stigla u 15 časova, a iz policije su rekli da su preduzete sve mere bezbednosti, piše Koha, a prenosi Kosovo online.
Preporučujemo
ŠETNJA S POTPISOM SMRTI: Likvidacija Prike ogolila kako je kućni pritvor postao mapa za odstrel
"BIO JE POD TRAKTOROM, NISAM GA VIDEO!" Deda iz Grocke do detalja opisao užas policiji: Unuk (1.5) kritično
- Policija je odmah preduzela sve mere bezbednosti na tom području. Građani su evakuisani na određenom parametru, a relevantne jedinice su angažovane po dobijanju informacije - navodi se u policijskom saopštenju.
Ovakvih dojava o eksplozivnim napravama na autobuskoj stanici u Prištini bilo je i pre mesec i po dana, krajem decembra prošle godine.
Video: Stanje na aerodromu Nikola Tesla posle dojave o bombi
(Telegraf.rs)