Pozvao Novosađanku sa skrivenog broja, predstavio se kao policajac i rekao da je na njenoj adresi bomba
23
5
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati
Foto-ilustracija: Shutterstock
Policajci u Novom Sadu uhapsili su B. M. (42), sa područja Barajeva, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio dva krivična dela - ugrožavanje sigurnosti i zloupotreba znaka za pomoć i znaka za opasnost.
Kako je saopštila Policijska uprava Novi Sad, sumnja se da je on sa skrivenog broja mobilnog telefona pozvao jednu Novosađanku, lažno joj se predstavio kao policajac i rekao joj da je na njenoj adresi postavljena bomba i da treba da se evakuiše.
Preporučujemo
KRVAVI OBRAČUN NA VOŽDOVCU! Izboden muškarac, parking postao poprište horora zbog jedne greške u vožnji!
Miljković hoće da ga optuže za dodatno ubistvo, "voli da dolazi u sud": Klan Belivuk ovako hteo da obori Skaj
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.
(Telegraf.rs)