Saznajemo: Određen pritvor navijačima Partizana uhapšenim u akciji "Svetionik 2"
5
4
Oni su uhapšeni u utorak u Pančevu
MUP
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je sudiji za prethodni postupak Osnovnog suda u Pančevu predlog za određivanje pritvora protiv pripadnika navijačke grupe Partizan, "Južni front", uhapšenih u akciji Svetionik 2, i to D.A., N.S., Đ.G., M.Š., Đ.J., M.A., N.K..
Osnovni sud u Pančevu je prema D.A., N.S., Đ.G., M.Š. zbog sumnje da su izvršili krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti odredio pritvor zbog sumnje da bi mogli ponoviti krivično delo ili izvršiti drugo krivično delo.
Preporučujemo
U Srbiji samo ona služi kaznu od 40 godina: Sad je u Požarevcu, za zločin koji je počinila zna cela zemlja
Otac rekao sinu najnormalniju rečenicu, ovaj ga davio i tukao: Jezivo nasilje na Voždovcu
Uhapšenima D.A., N.S., Đ.J.,N.K.,M.A. kojima se na teret stavlja nasilničko ponašanje sud je odredio pritvor zbog okolnosti koje ukazuju da će ometati postupak uticanjem na svedoke i da će učiniti krivično delo kojim prete.
(Telegarf.rs)