Predao se nasilnik koji je tukao ženu nasred ulice u Mladenovcu
On je u policijsku stanicu došao sa braniocem
Miroslav D. za kojim je bila raspisana potera nakon što je tukao ženu na ulici u Mladenovcu , predao se večeras policiji, potvrđeno je za Telegraf.
Preporučujemo
Sedišta i odeća na sve strane, prilaz zabranjen: Jeziv prizor dan posle užasne nesreće kod Sremske Mitrovice
Đorđe priznao ubistvo u Beogradu na vodi: Žrtvi predao 2 kofera, sačekao da mu okrene leđa, a onda zapucao
On je u policijsku stanicu došao sa svojim advokatom.
Podsetimo, noćas oko dva časa iza ponoći u Mladenovcu jedan muškarac fizički je nasrnuo na ženu. Kako se može videti na snimku, muškarac je najpre ženu počeo da čupa za kosu, a potom da je steže za vrat, da bi sve eskaliralo kad je nesrećnoj ženi udario nekoliko šamara iz sve snage.
Na snimku koji je objavljen na Tviter nalogu wonderland može se videti kako žena najpre prilazi kolima koja su u prolazu i jednom muškarcu nešto objašnjava.
U tom trenutku prilazi joj drugi muškarac s leđa i počinje da je vuče za kosu.
Nakon incidenta, muškarac je seo u kola i odvezao se, a žena je skupljala neke stvari po ulici.
(Telegraf.rs)