Muškarac pao sa zgrade u Požeškoj: Ne daje znake života, ima povrede na vratu
17
0
Još nije poznato da li je reč o samoubistvu
Muškarac (oko 45) pao je za zgrade sa velike visine u Požeškoj ulici, saznaje Telegraf.
Preporučujemo
Oglasio je muškarac sa jezivog snimka koji je uznemirio Srbiju: Otkrio zašto je tukao dete na parkingu
Silovan dečak čiji je otac upucao par na Novom Beogradu? Lekari ustanovili brojne povrede anusa šestogodišnjaka
Međutim, još nije poznato da li je reč o samoubistvu pošto su uočene povrede na vratu.
Muškarac je preminuo. Policija vrši uviđaj.
(Telegraf.rs)