"Udar je bio toliko silovit da su vatrogasci sekli vozila da ih izvuku": Detalji teške tragedije kod Užica
127
1
Sve se odigralo jutros oko 6 sati, kolovoz je zbog kiše bio izuzetno klizav
Na magistralnom putu Užice - Čajetina u blizini mesta Mačkat rano jutros došlo je do teške saobraćajne nesreće kada su se sudarila dva vozila. Prema prvim informacijama sa terena u ovoj nesreći život je izgubio momak (36) iz okoline Čajetine.
Preporučujemo
U Srbiji samo ona služi kaznu od 40 godina: Sad je u Požarevcu, za zločin koji je počinila zna cela zemlja
Drama na glavnoj stanici u Beogradu: Muškarac potegao nož na policajca i radnika obezbeđenja
"Oba automobila su potpuno slupana, udar je bio toliko silovit da su vatrogasci morali da seku vozila kako bi izvukli povređene. Sve se odigralo jutros oko 6 sati, kolovoz je zbog kiše bio izuzetno klizav", kaže za RINU jedan od očevidaca.
Nakon što su ostali povređeni izvučeni iz vozila, kolima Hitne pomoći odmah su prebačeni u najbližu zdravstvenu ustanovu.
Saobraćaj je dva sata bio u zastoju, a vozila se preusmeravaju na alternativne lokalne pravce.
Video: Stravični detalji teške nesreće: Poginuli policajac i dete (6) kod Užica
(Telegraf.rs)