Detalji hapšenja "slikarske" bande: Falsifikovana dela Lazara Vozarevića prodali za 67.000 evra
3
0
Prevara je otkrivena kada su kolekcionari koji su pazarili te umetnine odneli dela na procenu, odnosno, na proveru autentičnosti
Foto: Shutterstock
B.O. (47) i A. I. (43) i saučesnik P. G. (48) prevarili su tri osobe i prodali im falsifikovane slike našeg poznatog umetnika Lazara Vozarevića i za to uzeli 67.000 evra.
Prevara je otkrivena kada su kolekcionari koji su pazarili te umetnine odneli dela na procenu, odnosno, na proveru autentičnosti.
Preporučujemo
JEZIVO NASILJE U BEOGRADU: Pitao ga "Hoćeš da se biješ?", pa ga mlatio dok se nije onesvestio!
Pre osam godina ispred zatvora likvidiran Sale Mutavi: Belivuk tvrdio da zna ko je ubica, ali nije otkrio
Nakon što su utvrdili da je reč o "lažnjacima" prijavili su prevarante koji su uhapšeni i biće saslušani u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu.
Video: Najpoznatija srpska Pink Panterka, Olivera Ćirković: Čim sam izašla iz zatvora, popila sam pivo
(Telegraf.rs)