Posvađao se s komšijom zbog zajedničkog kupatila, pa ga ubio: Produžen pritvor osumnjičenom iz Novog Sada
0
0
Produžen pritvor Mirku M. (66) zbog ubistva komšije Jova S. (75)
Foto ilustracija: Shutterstock, Milena Đorđević
Šezdesetšestogodišnjem Mirku M. iz Novog Sada, koji se sumnjiči da je 4. jula prošle godine pri bezobzirnom nasilničkom ponašanju usmrtio komšiju Jova S. (75), produžen je pritvor.
Kako je za Telegraf.rs potvrdila portparol Višeg suda u Novom Sadu Jelena Ostojin, njemu je produžen pritvor do 8. februara.
Preporučujemo
"Majka da se pita gde je dete, a ne cela Srbija": U Banjskom Polju tišina, svi se pitaju gde je Danka
Rekonstrukcija nestanka Danke Ilić: Osumnjičeni tvrde da nisu ubili dete, majka promenila priču
Podsećamo, Mirko M. (66) koji je uhapšen zbog sumnje da je u Novom Sadu nasmrt izbo Jovana S. (75), kako nezvanično navodi naš sagovornik iz istrage, za vreme izvršenja zločina bio je u teškom alkoholisanom stanju. Svađa je navodno počela od ranog jutra, kada je kako se navodi, Jovan zaključao zajedničko kupatilo.
Video: Štićenik gerontološkog centra ubio drugog štićenika
(Telegraf.rs)