Srbin na poternici Kosovske policije: Traže ga zbog navodnih ratnih zločina
2
2
Na Fejsbuk nalogu kosovske policije objavljeni su puno ime i prezime, ime oca, fotografija i datum rođenja Srbina za kojim je raspisana poternica
Kosovska policija raspisala je poternicu za 60-godišnjim Srbinom Slavišom Filićem, koji se sumnjiči za navodni ratni zločin protiv civilnog stanovništva.
Na Fejsbuk nalogu kosovske policije objavljeni su puno ime i prezime, ime oca, fotografija i datum rođenja Srbina za kojim je raspisana poternica, prenosi Tanjug.
Preporučujemo
Telo ubijenog u lokvi krvi: Jeziva scena u Beogradu na vodi, uhapšen osumnjičeni, forenzičari traže tragove
"Stajao je sa nožem, moja Violeta na podu, krvava" Bolna ispovest oca devojke, koju je monstrum izbo 39 puta
Kosovska policija je pozvala građane da obaveste policiju ukoliko poseduju informacije o tome gde se on nalazi.
Drugi detalji nisu navedeni.
Video: Dva Albanca izbola srpskog mladića
(Telegraf.rs)