Novosađanin "pao" zbog droge: U automobilu mu pronašli pola kilograma kokaina
0
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
A. I. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu
Foto: MUP Srbije
Novosadska policija uhapsila je A. I. (33) iz tog grada, zbog sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Policija je, pregledom osumnjičenog i njegovog vozila, pronašla oko 500 grama kokaina, saopšteno je danas iz Policijske uprave Novi Sad.
Preporučujemo
Mladić izboden na svom rođendanu: Užas u Beogradu, nakon svađe izbilo krvoproliće, hitno prebačen u bolnicu
MUP SE OGLASIO O GREŠCI: Zbog amoniјaka u Guči aktiviran sistem „Pronađi me“
A. I. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
(Telegraf.rs)