Pretio da će u školu doći sa automatom: Uhapšen Somborac (18), u stanu pronađeni meci
4
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Sumnja se da je on na jednoj društvenoj mreži pretio da će doći u školu sa automatom, što je i usmeno ponovio
Foto: Marko Jovanović
Policajci u Somboru uhapsili su osamnaestogodišnjaka iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio krivična dela ugrožavanje sigurnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, saopštila je PU Sombor.
"Sumnja se da je on na jednoj društvenoj mreži pretio da će doći u školu sa automatom, što je i usmeno ponovio. Policija je, na osnovu naredbe Osnovnog suda u Somboru, izvršila pretres stana u kojem živi osumnjičeni i pronašla osam metaka“ saopštila je policija.
Preporučujemo
POKLOPILA IH MAŠINA OD TONU I PO! Detalji jezive nesreće u Mrsaću: Devojke spale sa sanki pravo POD TOČKOVE!
POSLEDNJI OSMEH SRPSKOG ANĐELA: Nenad (18) ložio badnjak, radovao se životu, a onda mu je DŽELAT prerezao vrat
Osamnaestogodišnjaku je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega je, uz krivičnu prijavu, priveden tužiocu Osnovnog javnog tužilaštva u Somboru.
(Telegraf.rs)