Ronioci Žandarmerije pretražuju Dunav kod Apatina u potrazi za dečacima: Na obali patike i bicikli
233
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Porodica je objavila fotografije dečaka i kontakt telefon ukoliko ih neko uoči, mole sve koji su videli dečake da jave na broj 061-1476221 ili u Policijsku stanicu
Foto: Milena Đorđević, Nove Apatinske Novine
Ronioci Žandarmerije izašli su jutros na Dunav kod Apatina kako bi krenuli u potragu za dvojicom dečaka starosti 9 i 10 godina koji su nestali juče oko 14 časova u blizini kajak kluba. Pretpostavlja se da su se dečaci utopli.
Na obali su nađene stvati dece, patike i bicikli.
Preporučujemo
Horor! Kidnapovali jutjubera Tonija Montanu, a on "PRETIO" BAKI PRASETU: Evo kako su napravili pakao čoveku!
Miljković hoće da ga optuže za dodatno ubistvo, "voli da dolazi u sud": Klan Belivuk ovako hteo da obori Skaj
Sinoć su se okupile porodice i meštani kako bi pomogli u potrazi.
Osim ronioca Žandarmerije, angažovana je i policija. Pretragu otežavaju loša vidljivost i visok vodostaj Dunava.
Porodica je objavila fotografije dečaka i kontakt telefon ukoliko ih neko uoči. Mole sve koji su videli dečake da jave na broj 0611476221 ili u Policijsku stanicu.
(Telegraf.rs)