Telo muškarca u lokvi krvi nađeno u stanu u Beogradu
60
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Istraga je u toku
Foto: Nikola Anđić
Policija je jutros u stanu u Beogradu našla telo muškarca (35) u lokvi krvi, saznaje "Telegraf.rs".
Prema našim informacijama, lekari Hitne pomoći mogli su samo da konstatuju smrt.
Preporučujemo
"Širio se miris amonijaka, nije moglo da se diše": Žarkova ćerka je završila u bolnici posle incidenta u Guči
Ovo je "radnik" Belivukovog Lucifera koji je uhapšen juče: Dilovao drogu u 3 gradska kluba, ranjen u sačekuši
Telo je prevezeno na obdukciju, a nezvanično radi se o nesrećnom slučaju.
Istraga je u toku.
(Telegraf.rs)