Užas u Leštanima: Radnik pao sa 15 metara visine, na mestu ostao mrtav
6
4
Vreme čitanja: oko 1 min.
Istraga je u toku
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
Radnik jedne privatne firme nastradao je danas kada je pao sa visine od 15 metara sa zgrade u Leštanima, saznaje "Telegraf.rs".
Nezvanično, on se popeo na krov zgrade kako bi postavio kablove i najverovatnije se oklizno.
Preporučujemo
"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli SMRT u Guči
Autobus pun putnika sleteo sa puta: Užas kod Bačke Topole, vraćali se sa mora, ima mnogo povređenih
Lekari Hitne pomoći mogli su samo da konstatuju smrt.
Istraga je u toku.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)