Dve osobe izvršile samoubistvo skokom sa zgrade: Tragedija u Novom Sadu
32
7
Ekipa Hronike
Vreme čitanja: oko 1 min.
Obdukcija će pkazati tačan uzrok smrti
Foto: Profimedia
Dva beživotna tela pronađena su večeras u Bulevaru kralja Lazara u Novom Sadu, saznaje Telegraf.
Nezvanično, dve osobe su zajedno skočile sa zgrade kako bi izvršile samoubistvo.
Preporučujemo
Španska policija locirala na Kosovu otetu devočicu (6): Otac otmičar pobegao sa Majorke, evo kako je pao
Supruga osumnjičenog za ubistvo na Senjaku do detalja opisala njihov odnos: Ubijenog Baju nazvala jednom rečju
Nezvanično, u pitanju su mlađe osobe- muškarac i žena.
Lekari su na licu mesta mogli samo da konstatuju smrt oba lica.
Obdukcija će pokazati tačan uzrok smrti.
(Telegraf.rs)