Devojčica (15) pala sa 12. sprata solitera na Novom Beogradu
7
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Istraga je u toku
Foto: Filip Plavčić
Devojčića (15) pala je juče sa 12. sprata solitera zgrade na Novom Beogradu, saznaje "Telegraf.rs".
Lekari Hitne pomoći mogli su samo da konstatuju smrt.
Preporučujemo
Mladić izboden na svom rođendanu: Užas u Beogradu, nakon svađe izbilo krvoproliće, hitno prebačen u bolnicu
"Goksi je bio najhrabriji, sam je stavio glavu na panj": Miljković ubio 3. žrtvu jednim udarcem sekire
Po nalogu tužilaštva telo je poslato na obdukciju.
Istraga je u toku.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)