Nacionalni tim za ilegalne laboratorije MUP Srbije stekao reputaciju jednog od najboljih timova u Evropi
Od osnivanja do danas, obuke je prošlo više od 3.000 ljudi
Nacionalni tim za ilegalne laboratorije osnovan je 2020. godine i do danas je stekao reputaciju jednog od najboljih timova u Evropi koji se bave obukama za otkrivanje i deaktiviranje laboratorija za proizvodnju narkotika.
Specijalizovane prostorije za trening, koje se nalaze na Goču, opremljene su različitim uređajima, opremom i instalacijama i autentično predstavljaju tipične i karakteristične primere laboratorija za proizvodnju narkotika u ilegalnim uslovima.
Preporučujemo
Eskobar potvrdio da je dao auto ubijenom Radojeviću: Njegova i saobraćajna ovog čoveka nađene kod Miljkovića
Velika ispovest Mikija Đuričića, evo gde sada živi: "Radim 3 dana nedeljno, a žena 4. U Kupinovo se ne vraćam"
Instruktori Nacionalnog tima veštine i znanja u ovoj oblasti uspešno prenose ne samo našim pripadnicima, već je kroz ovoj trening centar prošlo više policijskih službenika evropskih i svetskih policija.
Od osnivanja do danas, obuke je prošlo više od 3.000 ljudi.
(Telegraf.rs)