Filmska drama u Šapcu: Varao na polaganju vozačkog, pa napao policajca kad je uhvaćen
6
0
E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
On se sumnjiči da je juče ispred jedne auto-škole u toku polaganja teorijskog vozačkog ispita, koristeći nedozvoljena sredstva, bežičnim putem, dvojici kandidata dostavljao podatke o tačnim odgovorima
Foto: Mateja Beljan
Policajci u Šapcu uhapsili su D. S. (26) iz Surčina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
On se sumnjiči da je juče ispred jedne auto-škole u toku polaganja teorijskog vozačkog ispita, koristeći nedozvoljena sredstva, bežičnim putem, dvojici kandidata dostavljao podatke o tačnim odgovorima.
Preporučujemo
"PRITRČAO JE I POČEO DA ME UBADA": Jezive reči žrtve sa Savskog venca, monstrum je napao iz čista mira!
AKCIJA UKP-A U REKTORATU: Proveravaju se sumnjivi prolazi i poslovanje univerziteta
Nakon što je uočen od strane policijskog službenika koji mu je prišao, osumnjičeni ga je odgurnuo vratima automobila u kojem se nalazio, nanevši mu povrede u predelu stomaka, a potom pokušao da pobegne. Policijski službenik ga je sustigao i uhapsio.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden tužiocu.
(Telegraf.rs)