Voz Prijepolje-Beograd centar udario u automobil na šinama: Strahuje se da ima mrtvih
1
0
K. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Na licu mesta su policija i vatrogasci
Voz Prijepolje-Beograd centar udario je danas u automobil koji je prelazio šine, a prema nezvaničnim informacijama sumnja se da ima stradalih lica.
Voz trenutno stoji na šinama i putnicima zabranjen izlazak iz voza.
Preporučujemo
NOVI DETALJI UBISTVA PRIKE: Ubica glumio radnika i javio se na oglas za posao da ga namami?! Hitna poternica
REKONSTRUKCIJA PRIKINOG UBISTVA: Identifikovan ubica, evo ko je vodio krvavu logistiku na Voždovcu!
Na licu mesta su policija i vatrogasci.
(Telegraf.rs)