Horor na Voždovcu: Devojčicu (10) iz Rusije na pešačkom pokosio vozač "škode", ima teške povrede glave
0
4
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: Shutterstock
U bolnicu u Beogradu primljena je E.M. (10) državljanka Rusije koja je teško povređena u nesreći na Voždovcu, saznaje "Telegraf.rs".
Prema našim informacijama, nju je na pešačkom prelazu u utorak popodne pokosio vozač "škode".
Preporučujemo
DEDA TRAKTOROM PREGAZIO BEBU: Evo šta se dešavalo sekundu pre stravične drame u dvorištu u Grockoj
OVAKO ЈE UHAPŠENA BEOGRAĐANKA: Uzela pare za ugroženu decu, inspektorka јoј stavila lisice u kući! (VIDEO)
Devojčica je ulicu prelazila na obeleženom pešačkom prelazu.
Kako "Telegraf.rs" saznaje, E.M. ima teške povrede glave.
Protv vozača "škode" B.I. (35) podneta je krivična prijava.
Istragu vodi Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf.rs)