Eksplodirala plinska boca u Novom Sadu: U bolnici jedna osoba
8
4
J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić
U eksploziji plinske boce u Novom Sadu u naselju Veternik povređena je jedna osoba.
Mladić (29) prevezen u KC Vojvodina.
Preporučujemo
OČI U OČI SA UBICOM SINA: Dečak koji je izbo druga svedoči preko video-linka, roditelji Andreja pitaju!
MISTERIJA NA NOVOM BEOGRADU: U napuštenom objektu nađeno telo, čuvar zvao policiju
Kako saznajemo, policija je iz bolnice dobila informaciju o slučaju koji se dogodio u pomoćnom objektu.
Uviđaj je u toku.
Na terenu je policija ali i ljudi JKP Novi Sad gas.
Sumnja se da je eksplozija rezultat nestručnog rukovanja.
(Telegraf.rs)