Telo muškarca (36) nađeno u napuštenom autobusu u Beogradu
26
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: Mateja Beljan
Telo muškarca I.A. (36) nađeno je noćas u napuštenom autobusu u Zemunu, saznaje "Telegraf.rs".
Nezvanično, na telu nisu primećene povrede i ne radi se o nasilnoj smrti.
Preporučujemo
VANREDNA SITUACIJA U GUČI: Procureo amonijak iz hladnjače, MUP izdao hitno upozorenje građanima
Oglasio je muškarac sa jezivog snimka koji je uznemirio Srbiju: Otkrio zašto je tukao dete na parkingu
Ipak, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu naređena je obdukcija tela kako bi se utvrdio uzrok smrti.
Kako saznajemo, policiju je noćas pozvao jedan od prolaznika koji je u autobusu video telo.
(Telegraf.rs)