Tragedija u Višnjici: Radnik pao sa skele na gradilištu i poginuo
31
2
E. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
U Višnjici u Ulici Dušana Miloševića 45 muškarac je pao sa skele na gradilištu i poginuo, saznaje Telegraf.
Reč je o muškarcu starom oko 50 godina.
Preporučujemo
Španska policija locirala na Kosovu otetu devočicu (6): Otac otmičar pobegao sa Majorke, evo kako je pao
Supruga osumnjičenog za ubistvo na Senjaku do detalja opisala njihov odnos: Ubijenog Baju nazvala jednom rečju
Ekipa hitne pomoći je radila reanimaciju, ali nije bila uspešna.
(Telegraf.rs)