Automobil pokosio pešaka u Novom Sadu! Jeziva nesreća 100 metara od Urgentnog centra: Ulica puna krvi
57
0
Z. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Automobil pokosio pešaka u Novom Sadu
Foto-ilustracija: Telegraf
Jedan pešak oborenje prema navodima Instragam stranice 192.rs večeras u Ulici cara Dušana u Novom Sadu.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kome se vidi kako ekipa Hitne pomoći pokušava da mu pomogne. Vidi se da se nesreća dogodila na pešačkom prelazu. Pešak je prema navodima Blica teško povređen dok je na mestu udesa primetna velika količina krvi.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE Snimak ubistva Darka u Kumodražu, ustao da pozdravi napadača, sekund kasnije bio je mrtav
Ako ga vidite odmah zovite policiju: Ovo je muškarac koji je ubio Darka u kafiću u Kumodražu
Nesreća se desila na oko 100 metara od Urgentnog centra.
(Telegraf.rs)