Pucnjava u Beogradu: Dvojica muškaraca ranjena u noge
53
0
Ekipa Hronike
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: Telegraf
Dvojica muškaraca ranjena u noge primljena su u Urgentni centar u Beogradu oko 2 sata iza ponoći.
Kako saznaje Telegraf.rs oni su upucani u donje ekstremitete, a trenutno se nalaze van životne opasnosti.
Preporučujemo
"DAJ MU VELIKO VINO!"Supruga osumnjičenog sa Senjaka otkrila šifru pred ubistvo: Evo šta je stvarno poslala!
OGLASIO SE ADVOKAT SIMIĆ NAKON SASLUŠANJA DANKE VUKOVIĆ: Novi momenti u slučaju ubistva Baje na Senjaku
Policija ispituje gde se sve odigralo.
Još uvek nisu poznati detalja ovog incidenta.
(Telegraf.rs)