Devojčica (4) preminula u Vrbasu
384
2
Z. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
Devojčica (4) preminula je noćas nakon što je navodno primljena u bolnicu u Vrbasu sa povišenom telesnom temperaturom!
Goran Šatara, direktor Predškolske ustanove "Mladost" koju je pohađala preminula devojčica, izrazio je najdublje saučešće porodici i osudio spekulacije na društvenim mrežama.
Preporučujemo
FORENZIČAR RISTIĆ: Ubica se zbunio kad mu je pružio ruku! Metak je već bio u cevi, u pitanju je OGROMAN NOVAC
Užas na auto-putu Novi Sad-Beograd! Petoro povređenih: Kombi udario u vozilo putarske službe
- Kolektiv PU "Mladost" izražava najdublju tugu i saosećanje zbog iznenada preminule, koja je pohađala našu ustanovu. Zbog insinuacija na društvenim mrežama obaveštavamo javnost da dovođenje vrtića u bilo kakav kontekst sa uzrokom smrti je više nego monstruozno i apsolutno neistinito - stoji u saopštenju koje se nalazi na sajtu PU "Mladost".
Uzrok smrti devojčice još nije poznat.
(Telegraf.rs)