Uhapšen nasilnik iz Novog Sada: Pretio učesnicima protesta!
0
18
J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Policija u Novom Sadu uhapsila je B. P.(40) iz ovog grada zbog nasilničkog ponašanja na javnom skupu.
Sumnja se da je on, oko 12 sati, ispred srednje škole „Bogdan Šuput“, pretio učesnicima protesta i da je pokušao da ih napadne.
Preporučujemo
NOVI DETALJI UŽASA KOD GROCKE: Otac ispustio sina (1,5) pod točkove traktora, lekari se bore za život bebe
DETALJI PUCNJAVE NA ZVEZDARI: Napadač u panciru i s fantomkom pucao u kafiću pa pobegao AUTOM! Nema povređenih
Osumnjičeni će biti priveden na saslušanje višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
(Telegraf.rs)