Muškarac uhapšen zbog napada na aktiviste SNS na Banovom brdu
3
2
Vreme čitanja: oko 1 min.
Muškarac uhapšen zbog napada na aktiviste SNS na Banovom brdu
Printskrin: MUP RS
Pripadnici Uprave kriminalističke policije i Policijske uprave za grad Beograd po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva uhapsili su D. B. (44) zbog sumnje da je izvršio krivična dela ugrožavanje sigurnosti i nasilničko ponašanje.
Preporučujemo
DRAMA NA SASLUŠANJU ZA UBISTVO NA SENJAKU! Bosketova žena zaplakala pred tužiocem i otkrila JEZIVE DETALJE
Osuđena Fatima Zumberović! Evo koliko će robijati zbog ubistva Dragana Vasiljevića
Sumnja se da je D.B. danas oko 11.15 na uglu ulica Ratka Mitrovića i Kneza Višeslava u Beogradu vređao aktiviste SNS koji su delili cveće povodom Osmog marta, a potom ih nakon kraće rasprave i fizički napao. Policija je brzom i efikasnom akcijom identifikovala i uhapsila osumnjičenog. D.B. je određeno zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu prijavu biće priveden nadležnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)