Četvorica na jednog: Nasilnici iz Loznice pretukli čoveka, policija izdala saopštenje
Tri osobe uhapšene su u Loznici zbog sumnje da su izvršile krivično delo teške telesne povrede, dok se za jednom osobom intenzivno traga.
Prema informacijama iz policije, incident se desio 18. aprila oko 19 sati ispred jednog ugostiteljskog objekta u Ulici Slobodana Penezića kada su tokom nesuglasica, osumnjičeni R. D. (33), D. T. (41) i S. Đ. (34) zajedno sa NN licem, brutalno napali muškarca (53), zadavši mu više udaraca.
Preporučujemo
Ubica vođe navijača Tadije Pantića (25) na Novom Beogradu ostavio OVE TRAGOVE ključne za istragu
Izboden na bankomatu u Mirijevu, bore mu se za život: Ima 4 teške rane, napadač mu nije uzeo novac!
Napadnuti muškarac je zadobio teške telesne povrede i ubrzo je prevezen u Klinički centar Srbije, gde mu je pružena hitna medicinska pomoć.
Nakon što su saslušani, osumnjičenima je, na predlog tužioca, određen pritvor u trajanju od 30 dana. Policija trenutno traga za osobom koja je pobegla sa lica mesta, a istraga je u toku.
(Telegraf.rs)