Prve slike nesreće kod Šapca: Traktor smrskan ispod voza, vozač odleteo nekoliko metara dalje
Na pružnom prelazu nedaleko od Šapca, nešto pre 11 časova, došlo je do sudara putničkog voza koji saobraća na relaciji Beograd–Zvornik i traktora sa cisternom.
Kako Telegraf.rs saznaje, sumnja se da je jedna osoba teško povređena. Prema nezvaničnim informacijama, vozač traktora je od siline udara odleteo nekoliko metara dalje i leži na zemlji.
Inače, na ovom pružnom prelazu ne postoji rampa.
Prema prvim slikama sa lica mesta, traktor se u potpunosti nalazi ispod lokomotive i zgužvan je do neprepoznatljivosti, dok su na samoj pruzi delovi i sve smrdi na benzin iz cisterne.
Očekuje se više informacija nakon uviđaja.
Kako je Telegraf.rs već pisao, svedoci kažu da je staklo na lokomotivi u delu kod mašinovođe potpuno razbijeno usled udara, a sam prizor ocenjuju kao šokantan i uznemirujuć.
- Dok je voz išao ka Šapcu kroz prozor sam video čoveka sa konjima na kočijama koji se hvata za glavu, a u tom trenutku se čuo jak udarac i svi smo poleteli sa sedišta - izjavio je jedan od putnika u vozu.
(Telegraf.rs)