Muškarac pao na Autokomandi i - umro: "Dve stvari su moguće, nije mu bilo spasa"
75
0
S. Ž.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: googlemaps
Prolaznici u Beogradu koji su se obreli na Autokomandi ostali su šokirani prizorom - stariji muškarac se samo srušio, pozvana je Hitna pomoć - ali samo su mogli da konstatuju smrt.
Nemili događaj desio se nešto posle 13 časova.
Preporučujemo
Detalji tragedije na Adi Ciganliji: Svi su mislili da se muškarac udavio - evo šta se ZAPRAVO DOGODILO
Ko je Mićko, koji je bio treći čovek u vili na Krfu: Zvicer hteo da ga ubije, umešan u ubistvo Saleta Mutavog?
"Ne znam da l je umro od srca ili toplote. Čovek se bukvalno srušio i umro", rekla je žena koja se na tom mestu našla u trenutku nesreće.
Hitna pomoć je mogla samo da konstatuje smrt.
Nagli skok temperature ne pogoduje srčanim bolesnicima, zato povedite računa u koje doba dana izlazite napolje i uvek imajte flašicu vode sa sobom.
Zdravstvene savete renomiranih lekara uvek potražite na sajtu Eklinika.rs
(Telegraf.rs)