Krvava tuča na Dorćolu! Državljani Kraljevine Esvatini izbodeni po leđima na Festivalu afričke kulture
91
6
E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf
Dvojica državljana Kraljevine Esvatini, D.L. (22) i M.K. (21) teško su pretučenisinoć oko 1 čas posle ponoći u Beogradu, na Festivalu afričke kulture, saznaje Telegraf!
Kako otkriva naš izvor, mladići su povređeni u Dobračinoj ulici, ispred objekta Dorćol plac, gde se održavao Festival afričke kulture.
Preporučujemo
Užas na Mostu na Adi: Automobil smrskan, ima teško povređenih, saobraćaj zaustavljen
HAPŠENJE U BEOGRADU: Uhapšen D. K. (37) zbog poziva na rušenje šatora i obračun s migrantima!
U jednom momentu došlo je do svađe, a ubrzo i do do tuče više lica, nakon čega je je neko od tih lica izbo državljanima kraljevine Esvatini. Kako Telegraf saznaje, napadač je Afrikancu nožem naneo ubodne rane u predelu nogu i leđa.
Obojica ranjenih su hitno prevezena u Urgentni centar, gde su im konstatovane teške telesne povrede i zadržani su na daljem lečenju.
(Telegraf.rs)