Drama u Uroševcu: Policija u poslednjem trenutku sprečila devojku da skoči sa zgrade
U Uroševcu je, tokom ranih jutarnjih časova, tzv. kosovska policija spasila dvadesetjednogodišnju devojku koja je, kako je saopšteno, htela da skoči sa balkona.
Kako javljaju, reagovali su čim su dobili informaciju da devojka želi da skoči sa četvrtog sprata stambene zgrade.
Preporučujemo
UZNEMIRUJUĆE Prvi snimci iz Humske gde je devojka krvnički izbodena: Jezivo, svuda krv, sve vrvi od policije
Telo Čedića pronađeno tačno 40 dana nakon masakra, bilo neprepoznatljivo: Ovo je napisao u oproštajnom pismu
Policija je smirivala devojku dok se jedan od policajaca peo u stan u kome se nalazila.
Zbog hitnosti situacije, kao i velikog rizika, policajac je silom otvorio vrata kako bi, uz pomoć drugog kolege, uspeo da uhvati devojku i vrati je iza ograde balkona.
Ubrzo je stigla i ekipa hitne pomoći koja joj je pružila prvu pomoć. Ona je, kako navode, bila u teškom psihičkom stanju.
Nakon što joj je pružena osnovna nega u Uroševcu, devojka je poslata u Univerzitetsku kliniku u Prištinu radi daljeg lečenja.
Porodica devojke odmah obaveštena.
(Telegraf.rs/Kossev)