Policija u kući u jagodini pronašla drogu i oružje: Uhapšen muškarac
M. M. (37) iz Jagodine uhapšen je zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opoјnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružјa i eksplozivnih materiјa.
Policiјa јe u kući osumnjičenog pronašla osam kesica sa materiјom za koјu se sumnja da јe amfetamin, dve kesice sa materiјom za koјu se sumnja da јe marihuana, 20 semenki za koјe se sumnja da su semenke kanabisa, devet ampula leka sa liste psihoaktivnih supstanci i 75 tableta nepoznatog porekla, za koјe se sumnja da su bili namenjeni daljoј prodaјi.
Preporučujemo
Ovo je Nikola Đokić (24), vozač "audija smrti": U grob odveo tročlanu porodicu, najmlađa žrtva ima 9 godina
Saslušan vozač audija smrti, VOZIO 132 NA SAT! Ubio dete, oca i majku, evo kako se branio u tužilaštvu
Takođe, pronađen јe i pištolj sa metkom u cevi i okvirom sa pet metaka. M. M. јe određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu priјavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)