Radnik upao u mlin u Beogradu: Vatrogasci ga izvukli jedva živog
25
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Teška nesreća dogodila se jutros oko 10 časova u mlinu u Batajnici kada je radnik pao sa velike visine u unutrašnjost postrojenja, a prema prvim informacijama zadobio je teške telesne povrede.
Njegove kolege, koje su bile prisutne u trenutku kada se dogodila nesreća, odmah su priskočile u pomoć i pokušale da ga izvuku. U akciju spašavanja uključili su se i vatrogasci, koji su uz specijalnu opremu uspeli da povređenog izvuku na sigurno.
Preporučujemo
"Kao da je ekplodirala BOMBA": Jeziva ispovest očevica o sinoćnoj katastrofi u Guči - ljudi BEŽALI U PANICI
MUP SE OGLASIO O GREŠCI: Zbog amoniјaka u Guči aktiviran sistem „Pronađi me“
Radnik je kolima Hitne pomoći prevezen u najbližu zdravstvenu ustanovu, a za sada nema informacija o njegovom stanju.
Policija i inspekcija rada obaveštene su o nesreći i utvrđuju se sve okolnosti pod kojima je došlo do pada.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)