Pucnjava u Beogradu: Ima ranjenih, akcija "Vihor 3"
99
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Tomić
U lokalu na Paliluli u Beogradu dogodila se pucnjava, saznaje "Telegraf.rs".
Nezvanično, ima nekoliko ranjenih.
Preporučujemo
Španska policija locirala na Kosovu otetu devočicu (6): Otac otmičar pobegao sa Majorke, evo kako je pao
HOROR U ZEMUNU: Građevinski blokovi pali na dvoje dece tokom igre
Policija je blokira deo grada.
Trenutno je na snazi "Vihor 3".
Nezvanično, upucane su dve osobe. Jedna ne daje znake života.
Prema rečima svedoka, naoružani muškarci upali su u lokal i zapucali.
Uskoro opširnije...
(Telegraf.rs)