Uhapšeni maloletnici na jugu Srbije: Evo za šta se terete
Trojica maloletnika uhapšena su juče u Gnjilanu zbog sumnje da su počinila krivično delo nanošenje lakih telesnih povreda tako što su, kako se sumnja, napala i oštrim predmetom povredila jednu osobu.
Napad se dogodio u četvrtak 9. oktobra u večernjim satima, oko 21.40 časova, a sumnja se da su maloletnici fizički napali žrtvu, pri čemu su joj nožem naneli povrede.
Preporučujemo
Ovaj jezivi detalj niko nije primetio: Ana i Aleksandar nastradali tačno ispred spomenika POGINULIM MEŠTANIMA
NIKAKO NISU MOGLI PREŽIVETI! U ovom kombiju poginula su tri RADNIKA: Potresne slike udesa na putu Irig - Ruma
Prema zvaničnom policijskom izveštaju, slučaj je kvalifikovan kao "lake telesne povrede".
Hitna pomoć je odmah izašla na lice mesta, a povređeni je odmah prebačen u najbližu zdravstvenu ustanovu, gde mu je ukazana medicinska pomoć.
Dva dana nakon incidenta, 11. oktobra, policija je uhapsila trojicu maloletnika koji se sumnjiče za napad. Nakon saslušanja u prisustvu nadležnih organa i po nalogu tužioca, oni su privedeni u pritvor.
Istraga je u toku i biće utvrđene sve okolnosti pod kojima je došlo do ovog napada.
(Telegraf.rs/ZakletvaZaPravdu)