Devojčica (10) napravila grešku, umalo je koštala života! Udario je autobus u Kaluđerici, evo kako je

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: Shutterstock

Devojčica A. A. (10) prekjuče je pokušala da pretrči ulicu kada ju je udario vozač autobusa u beogradskom naselju Kaluđerica. 

Ona je primljena u bolnicu sa povredama glave u vidu krvarenja na mozgu i nalazi se na odeljenju neurohirurgije, nezvanično saznaje "Telegraf.rs".

Prema našim informacijama, devojčica je juče oko 14 sati pokušala na pešačkom prelazu da pretrči ulicu kada ju je udario vozač autobusa na liniji "307". Ekipa Hitne pomoći dete je odmah prevezla u bolnicu.

Vozač autobusa nije bio pod dejstvom alkohola.

- Devojčica je trčala preko ulice. Negde je žurila...Vozač autobusa nije mogao da je izbegne. Bila je svesna i komunikativna kada su došli lekari. Policija je bila na uviđaju - kaže naš izvor blizak slučaju.

O nezgodi je obavešteno Drugo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.

(Telegraf.rs)