Novi jeziv snimak pljačke još jedne apoteke u Beogradu: Izvadio ogroman mesarski nož, evo šta se dogodilo

A. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf

Još jedno razbojništvo potreslo je zaposlene u beogradskim apotekama. Još jedna apoteka opljačkana je 6. novembra u beogradskom naselju Krnjača. Prema snimku, maskirani izvršilac je uz pretnju nožem radnicu apoteke odgurnuo, a potom i uzeo novac iz kase i pobegao.

Incident se dogodio 6. novembra, a snimak pljačke prikazuje muškarca sa kapuljačom koji ulazi u apoteku, naoružan mesarskim nožem. On je potom prošao iza pulta, radnicu odgurnuo i uzeo gotovinu iz kase, pa udaljio se u nepoznatom pravcu. Radnica je, srećom, prošla bez težih fizičkih povreda. Slučaj je prijavljen policiji koja intenzivno traga za napadačem.

Ovaj incident u Krnjači samo je poslednji u nizu pljački koje su apoteke u Beogradu doživele u proteklom periodu, čime su se potvrdile tvrdnje da su ovi objekti trenutno najčešća meta razbojnika.

Mediji su ranije izveštavali o seriji pljački koje su se dogodile u kratkom vremenskom roku, često ih izvodeći maloletne osobe koje koriste pretnje nožem, biber-sprejom ili makazama.

Pogledajte

(Telegraf.rs)