Šok snimak iz TC u Beogradu: Momak i devojka ušli iza štanda, odvalili fioku, kradu sve što im padne pod ruku
Grupa maloletnika, koja je odranije poznata policiji, upala je u jedan tržni centar na Novom Beogradu, 6. decembra u kasnim satima i obila štand, a potom i ukrala novac, saznaje Telegraf.rs.
Telegraf.rs došao je u posed snimka na kojem se vidi kako grupa maloletnika upada u jedan objekat. Prvo ulazi mladić, koji otvara fioku i iz nje uzima novac koji stavlja u džep, pridružuje mu se i devojka i potom oboje beže sa lica mesta.
Preporučujemo
PAKAO SE VRAĆA: Bio je prva žrtva Zemunaca, a sad su u njega PUCALI TINEJDŽERI! Ko je Vuk Bajrušević?
"MOLILA SAM GA DA ME NE UNAKAZI" Devojka preživela pakao u Beogradu, monstrum je sekao nožem gde god je stigao
Kako saznajemo, ista grupa izvršila je više pljački i obijanja više štandova u tržnom centru na Novom Beogradu.
Ovi maloletnici već duže vreme haraju Beogradom, a i ovog puta su upotrebom fizičke snage uspeli da obiju više štandova odakle su uzeli novac i druge vrednosti, a kako je to izgledalo vidi se na jednom od snimaka.
(Telegraf.rs)