Bačena bomba ispred kafića "Jerry" na Novom Beogradu
49
28
E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
Stanovnike Novog Beograda rano jutros uznemirila je detonacija kada je, za sada nepoznata osoba, bacila eksplozivnu napravu na poznati ugostiteljski objekat "Jerry" u Ulici Trešnjinog cveta.
Napad se dogodio oko 2 sata posle ponoći. Prema prvim informacijama, NN lice je prišlo restoranu i aktiviralo napravu, nakon čega se udaljilo u nepoznatom pravcu.
Preporučujemo
OVO JE UBIJENI PRIKA: Rukovao se sa ubicom, pa mu ovaj SASUO METKE U LEĐA usred bela dana!
Policija zaustavila automobil na jugu Srbije, u gepeku su zatekli OVO: Prizor je TUŽAN, slike govore sve
Srećom, s obzirom na to da se napad dogodio u gluvo doba noći, povređenih nema, ali je bila pričinjena materijalna šteta.
(Telegraf.rs)