Grupa maskiranih Albanaca napala srpske policajce na jugu Srbije
5
32
E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Mateja Beljan
Prema nezvaničnim saznanjima, grupa maskiranih Albanaca napala je pripadnike MUP-a oko 15 časova u rejonu Madljke, u Kopnenoj zoni bezbednosti na jugu Srbije, saznaje Telegraf.
Napadači su ispalili oko 10 metaka iz vatrenog oruzja ka patroli policije koja je prethodno naišla na prepreke na lokalnom putu. U ovom napadu nije bilo povređenih policajaca.
Preporučujemo
Tragedija kod Vranja: Mladić poginuo u teškoj nesreći
OVO JE UBIJENI PRIKA: Rukovao se sa ubicom, pa mu ovaj SASUO METKE U LEĐA usred bela dana!
Na lice mesta odmah su izašle snage odeljenja za intervencije iz baze Mrče.
Razbojnici su potom pobegli ka AP Kosovo i Metohija.
(Telegraf.rs)