Moler osumnjičen da iz kuće penzionerke ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević

Pripadnici policije u Subotici uhapsili su B. V. (43) zbog sumnje da je tokom izvođenja molerskih radova iz kuće 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara.

Prema sumnjama, osumnjičeni je juče, dok je radio u kući oštećene, iskoristio priliku i prisvojio veću količinu nakita.

Intenzivnim radom policije deo ukradenog nakita pronađen je kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici.

Po nalogu tužilaštva, B. V. je zadržan do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu za tešku krađu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.

(Telegraf.rs)