Moler osumnjičen da iz kuće penzionerke ukrao nakit vredan 11,5 miliona dinara
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Pripadnici policije u Subotici uhapsili su B. V. (43) zbog sumnje da je tokom izvođenja molerskih radova iz kuće 72-godišnje sugrađanke ukrao nakit vredan oko 11,5 miliona dinara.
Prema sumnjama, osumnjičeni je juče, dok je radio u kući oštećene, iskoristio priliku i prisvojio veću količinu nakita.
Preporučujemo
"Moram da proslavim što smo živi": Milorad i njegova ćerka za dlaku izbegli SMRT u Guči
"Osetila sam da se gušim": Sneža je preživela PAKAO u Guči, hladnjača procurela na 50 METARA od njene kuće
Intenzivnim radom policije deo ukradenog nakita pronađen je kod osumnjičenog i biće vraćen vlasnici.
Po nalogu tužilaštva, B. V. je zadržan do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu za tešku krađu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici.
(Telegraf.rs)